napędzamy_karierę

Na co dzień łączymy profesjonalizm, zaangażowanie i obowiązkowość i przyjazną, luźną atmosferą, sprzyjającą realizacji najambitniejszych projektów. Dołącz do zespołu, który nie boi się wyzwań, i zrób kolejny krok w swojej karierze.

Dlaczego agencja marketingowa?

Największą zaletą pracy w agencji jest różnorodność zadań. Współpracujemy z firmami należącymi do przeróżnych branż: od gastronomii przez nowoczesne technologie aż po medycynę estetyczną. Tak szeroki wachlarz projektów sprawia, że ta praca po prostu się nie nudzi. Co więcej, pozwala na nieustanne poszerzanie horyzontów i daje motywację do zdobywania wiedzy z wielu dziedzin: zarówno tych popularnych, jak i tych nieco bardziej specyficznych. Specjalizując się w marketingu i reklamie, stajemy się ludźmi renesansu. Nie znamy słowa „rutyna” i nie mamy zamiaru poznawać. Chcemy za to angażować się w tworzenie najbardziej atrakcyjnej na rynku treści marketingowej, prowadzącej naszych klientów do biznesowego sukcesu

Zdobywaj doświadczenie

Praca w branży, która Cię interesuje, to najlepsza droga do zawodowego sukcesu. Wspominając nasze początki, uświadamiamy sobie, jak daleko zaszliśmy i jak wiele się nauczyliśmy. A to tylko nakręca nas do kolejnych działań!

Rozwijaj kreatywność

W realizowanych projektach stawiamy na oryginalność i świeże podejście do tematu. Naszym burzom mózgów zwykle towarzyszy dużo śmiechu, ale dzięki temu wiemy, że nic tak nie wyzwala kreatywności jak pozytywne emocje!

Poznawaj świat marketingu i reklamy

Na każdym kroku przekonujemy się, że marketing niejedno ma imię. Napędzamy biznesy od różnych stron: komunikacyjnej, graficznej, programistycznej i strategicznej.

Ucz się wśród najlepszych

Nasz zróżnicowany zespół złożony jest z ludzi, którzy znają się na swojej dziedzinie jak mało kto. A podobno z kim przestajesz, taki się stajesz!

Oferty pracy

Handlowiec stażysta potrzebny w ekipie!

Staż w naszej agencji marketingowej może być dla Ciebie początkiem kariery na stanowisku New Business Manager lub Account Manager. Poszukujemy osoby, która:

  • ma już na swoim koncie działania związane ze sprzedażą bezpośrednią, szczególnie telemarketingiem;
  • potrafi dobrze organizować swoją pracę;
  • nie boi się rozmawiać z potencjalnym klientem;
  • chce rozwinąć swoje kompetencje w tym zakresie i poznać tajniki sprzedaży.

Mile widziana jest również podstawowa wiedza z dziedziny marketingu i promocji.

 

Zakres obowiązków:

  • początkowo: rzetelny research pod kątem potencjalnych klientów;
  • później: prowadzenie telefonicznych rozmów ofertowych;
  • uczestniczenie w spotkaniach kreatywnych i wspieranie wizerunku agencji.

Nadajesz się? Porozmawiajmy!

 

Dołącz do nas!

Staż dla social media ninja!

Poszukujemy na staż osoby, która zna social media jak własną kieszeń i chce poznać lepiej ich marketingową stronę. Dajemy możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznych umiejętności w zakresie prowadzenia profili społecznościowych firm z różnych branż, planowania i tworzenia atrakcyjnej treści oraz projektowania kampanii reklamowych na Facebooku.

 

Odkryj w sobie prawdziwego ninję i wkrocz na niestabilny, pełen wyzwań grunt social media marketingu, pracując w dynamicznym zespole, pod okiem specjalistów z branży kreatywnej.

 

Jeśli fascynuje Cię poruszanie się wśród zawiłych algorytmów Facebooka, jesteś na bieżąco z nowinkami na Instagramie, a Twoje życie kręci się wokół postów, lajków i hasztagów, odezwij się do nas! Mile widziana także znajomość innych portali społecznościowych: LinkedIn, Pinterest itp.

Dołącz do nas!

Poszukujemy grafika na staż!

Przyjmiemy na staż młodego, zdolnego grafika, który wesprze nas w realizacji rozmaitych projektów z zakresu promocji i wizerunku. Dajemy okazję do wypłynięcia na szerokie wody marketingu, możliwość oswojenia się z branżą i poznania realiów pracy w agencji kreatywnej od kuchni.

 

Zdobądź doświadczenie w grafice reklamowej, pracuj w dynamicznym zespole pod okiem najlepszych specjalistów w Gliwicach, bierz udział w projektowaniu identyfikacji wizualnej dla firm i przyczyń się do powstawania naprawdę ciekawych rzeczy. Bo tylko takimi się zajmujemy!

 

Oczekujemy od Ciebie otwartości na wyzwania, dozy kreatywności i wyczucia tematu. Nasze graficzne realizacje tworzymy w programach Adobe Illustrator i Adobe Photoshop – jeśli obsługujesz je w stopniu średniozaawansowanym, to znajdziesz u nas zajęcie.

 

Dołącz do nas!

APLIKUJ DO GRUPATAKA – RAZEM Z NAMI NAPĘDZISZ SWOJĄ KARIERĘ W MARKETINGU!

znajdź_nas