Nie zaklinamy rzeczywistości – wykonujemy konkretną pracę, która przynosi konkretne efekty. Nie odkrywamy Ameryki – sprawiamy, że świat się o niej dowiaduje i pragnie ją zdobyć. Nie boimy się zmian – napędzamy je.

Dlaczego to świetny czas na zmiany? Bo one już się dzieją.
Gdziekolwiek się nie obejrzysz.

Twoi klienci? Chcą dziś czegoś innego.
Twoi konkurenci? Gnają do przodu i zaraz znikną Ci z radarów.
Trendy rynkowe? Nic ich nie powstrzyma.

Nie nadążasz? Spokojna głowa: pomożemy Ci odnaleźć się w całym tym szaleństwie. Nie czekaj ze zmianami, bo one nie poczekają na Ciebie!

Jesteśmy Grupą silną, bo silnie zafascynowaną – komunikacją, wizerunkiem, dobrym designem i ludźmi, do których kochamy mówić. TAKA nasza rola i misja: nawiązywać relacje i przekładać je na obustronny zysk. Opowiadać historie i wzbudzać nimi emocje. Odpowiadać na zmiany i prowokować do nich.

Bo w marketingu jak w życiu – zmiana to jedyna stała, jakiej możesz być pewien. Pytanie brzmi: czy jesteś na nią gotów?

W naszych głowach zmiana rymuje się sukcesem. TAKA przypadłość, nic nie poradzisz. Ale wiesz, co najlepsze? Ty też zaczniesz myśleć w ten sposób, gdy już się poznamy.

Tym, co najbardziej lubimy w swojej pracy, jest różnorodność projektów. Współpracujemy z markami należącymi do bardzo wielu branż: od gastronomii i hotelarstwa, przez nowoczesne technologie i przemysł, aż po deweloperów. Interesują nas klienci otwarci na nowość i z potencjałem – zarówno B2C, jak i B2B.

W realizowanych projektach często stawiamy na niebanalne idee i świeże podejście do tematu. Nasze burze mózgów wyzwalają dużo energii, ale dzięki temu wiemy, że nic tak nie pobudza kreatywności jak pozytywne emocje!

Ogrom codziennych wyzwań sprawia, że nie znamy słowa „rutyna” i nie mamy zamiaru poznawać. Chcemy za to angażować się w tworzenie najbardziej atrakcyjnej na rynku treści marketingowej, skutecznie napędzającej marki naszych klientów.

napędzają_nas

ŁUKASZ SZUMAŃSKI
CEO & ONLINE MARKETING

Pasjonat sportów zimowych, dla którego narty nie mają żadnych tajemnic. Specjalista od reklamy online z największą odpowiedzialnością koordynujący całokształt działań agencji.

Piotr Skorus
CREATIVE MANAGEMENT

Poszukiwacz dobrego smaku i aromatu wśród kaw i piw kraftowych. Pomysłodawca działań grupy podpisujący się pod większością projektów.

Marta Opara
NEW BUSINESS SERVICE

Fanka długich spacerów po lesie, medytacji i filmów Marvela. Gdy nie spędza czasu w sieci, trenuje na worku bokserskim. Swoją przygodę z marketingiem rozpoczęła 15 lat temu i do dziś wspiera klientów w dążeniu do wysokiego ROI. Nie ma zadania, z którym by sobie nie poradziła!

Lena Krótkiewicz
KEY ACCOUNT SERVICE

Ogarniacz chaosu i jego twórczyni. Kocha stare samochody i dźwięk silnika. Trzyma wszystkie projekty w ryzach, dbając o jak najlepszy efekt naszej pracy.

Agnieszka Kulig
ACCOUNT SERVICE

Z wykształcenia jest specjalistką ds. komunikacji promocyjnej i kryzysowej. Śpiewająco zarządza projektami marketingowymi. Nic dziwnego – połowę życia spędziła w teatrze muzycznym. Prywatnie kociara i miłośniczka mocnej, czarnej kawy.

Dawid Milewski
COPY & CONTENT

Lekki w wyrazie, mocny w przekazie. Każdego dnia ćwiczy formę swojej treści, przygotowując materiały tekstowe dla klientów. Kreatywny, gdy trzeba, a gdy nie trzeba – po prostu skuteczny.

Beata Smugaj
SOCIAL MEDIA

W mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Śledzi najnowsze trendy i swobodnie wplata w rozmowy fragmenty filmików z TikToka. Z wykształcenia jest ekspertką społeczno-obyczajową, z zawodu social media ninją, a po godzinach ilustratorką. Kocha gry komputerowe, kawę i świnki morskie.

Dominika Romańczuk
SOCIAL MEDIA

Uzależniona od kotków, pięknych przedmiotów, kawy i tatuaży. Przepada za tworzeniem kreacji graficznych w social media, jednak z nie mniejszą skutecznością przygotowuje kampanie reklamowe. Urocza fanatyczka przyrody zakochana w kraskach.

Krzysztof Tomecki
WEB DEVELOPMENT

Łamie stereotypy na temat programistów. Zawsze uśmiechnięty, do pracy zwykle przyjeżdża na rowerze (z Okuniewską na słuchawkach), wzbudzając tym nasz podziw. Bezbłędnie projektuje innowacyjne strony internetowe. A do tego świetnie gotuje!

Weronika Szymborska
GRAPHIC DESIGN

Mistrzyni web designu – zna aktualne trendy i potrafi wpisać w nie markę klienta. Każdy projekt, który wychodzi spod jej ręki, ma prawdziwie artystyczne zacięcie. Zawsze uśmiechnięta, urocza i pomocna. Kto by pomyślał, że w wolnych chwilach pochłania mrożące krew w żyłach kryminały…

Magdalena Skorus
SOCIAL MEDIA

Entuzjastka wideo i memów w social mediach. Miłośniczka sztuk wizualnych z fotografią na czele. Fanka adoptowania psów – sama ma ich dwa. W wolnej chwili uwielbia im liczyć wąsy.

Tadeusz Żalik
VIDEO PRODUCTION

Człowiek orkiestra, ekscentryczny reżyser i artysta w jednym, zapalony wielbiciel jazz fusion. Uważa, że najlepsze rzeczy powstają na styku różnych światów. Z zapałem szaleńca realizuje produkcje filmowe od scenariusza aż po montaż.

Marta Opara
Porozmawiajmy o potrzebach Twojej markiMarta Oparanew business manager

napisz_nam