o_nas

Jesteśmy pełnowymiarową agencją marketingową z Gliwic, na której sukcesy składają się umiejętności i doświadczenie zespołu ekspertów z branż: reklamowej, ekonomicznej, artystycznej i informatycznej. Połączyliśmy swoje siły i zamiłowania, aby skoncentrować się na jednym wspólnym zadaniu, jakim jest projektowanie pozytywnych zmian w firmach, którym trzeba czegoś zupełnie świeżego, innowacyjnego, nietypowego. Czegoś, co sprawi, że otoczenie nie tylko zwróci uwagę na markę, lecz także zatrzyma się i zechce zostać przy niej na dłużej. Działamy na różnych polach, a poszczególne elementy układanki zwanej marketingiem łączymy w taki sposób, by otrzymać efekt zdolny zadowolić nie tylko naszego klienta, lecz przede wszystkim jego odbiorców.

 

Nie zaklinamy rzeczywistości – wykonujemy konkretną pracę, po to byś Ty mógł zebrać konkretne owoce. Nie odkrywamy Ameryki – sprawiamy, że świat się o niej dowiaduje i chce ją zdobyć. Nie boimy się zmian – napędzamy je.

 

Historia naszej agencji:

 • 2010

  Powstanie Vision Design

  Agencja reklamowa powstała przy dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

 • 2011

  Założenie TAKA 10

  Pierwsza działalność pod szyldem TAKA 10 została uruchomiona w Gliwicach.

 • 2013

  Narodziny GrupaTAKA

  Realizacja różnego rodzaju zleceń stworzyła model stałej współpracy pomiędzy wykwalifikowanymi specjalistami. Atmosfera działań zainspirowała nas do utworzenia nowej działalności pod nazwą GrupaTAKA.

 • 2015

  Nowe doświadczenia

  Napędzaliśmy działania Hyperprice Polska, Karl Storz Endoskope, Gerlach, Instytutu Sportu, Renner Group i wielu innych.

 • 2017

  Rozszerzenie zakresu działań

  Nowe projekty pozwoliły na rozbudowanie naszych działów kreatywnych i realizacyjnych. W tym roku potroiliśmy liczbę pracowników.

nasza_misja

Naszą misją jest odważne, pozytywne i kreatywne napędzanie zmian dla naszych Klientów

Działania dobieramy tak, aby uwypuklić ich mocne strony i przewagi nad konkurencją. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w pełnym zakresie działań marketingowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów chcących podkreślić swoją pozycję na rynku, jak i tych, którzy dopiero zaczynają działalność i szukają dróg rozwoju

Nasi klienci to zarówno tak znane marki jak Red Bull, Tauron, PKP Cargo, jak i lokalni przedsiębiorcy. Wspieramy w rozwoju inicjatywy z potencjałem, ponieważ we współpracy z takimi firmami upatrujemy również szansy na długotrwałe relacje.

nasz_zespół

Łukasz Szumański
CEO & Online Marketing

Pasjonat sportów zimowych, dla którego narty nie mają żadnych tajemnic. Specjalista od reklamy online z największą odpowiedzialnością koordynujący całokształt działań agencji.

Piotr Skorus
Creative Direction

Poszukiwacz dobrego smaku i aromatu wśród kaw i piw kraftowych. Pomysłodawca działań grupy podpisujący się pod większością projektów.

Grzegorz Kaim
New Business Service

Kolekcjoner płyt CD i winyli. Jak przystało na wielkiego fana hokeja, nosi brodę. Definiuje potrzeby i dobiera skuteczne rozwiązania dla naszych klientów.

Lena Krótkiewicz
Key Account Service

Ogarniacz chaosu i jego twórczyni. Kocha stare samochody i dźwięk silnika. Trzyma wszystkie projekty w ryzach, dbając o jak najlepszy efekt naszej pracy.

Agnieszka Kusek
Account Service

Kapibara uwięziona w ciele miłośniczki (pop)kultury i nowych mediów. Kiedy nie rozmawia z klientami, oddaje się drobnym uciechom, takim jak gotowanie i literatura XVIII wieku. W pracy stawia na owocną komunikację i wzajemne zrozumienie.

Dawid Milewski
Copy & Content

Lekki w wyrazie, mocny w przekazie. Każdego dnia ćwiczy formę swojej treści, przygotowując materiały tekstowe dla klientów. Kreatywny, gdy trzeba, a gdy nie trzeba – po prostu skuteczny.

Dominika Romańczuk
Social Media

Absolutny mól książkowy, często w formie kocykowej tortilli. Niczym ninja porusza się po niepewnym gruncie mediów społecznościowych.

Katarzyna Kowalczuk
Social Media

Lubi dobre książki, małe pieski i aromatyczną kawę. Zna „Przyjaciół” na pamięć i chętnie sypie cytatami z tego kultowego serialu. InstaStories i kampanie na Facebooku tworzy z radością jednorożca galopującego po tęczy.

Konrad Łyżwa
Web Development

Programistyczny omnibus pełniący rolę naczelnego DJ-a w naszym biurze. Posiada tajemną wiedzę o kodowaniu, której niejeden szaman internetów mógłby pozazdrościć.

Janusz Berezowski
Graphic Design

Wierny fan New York Knicks o radiowym głosie, który można usłyszeć na antenie. W weekendy zabawia muzycznie młode pokolenia, a w tygodniu z bojowym nastawieniem podejmuje najtrudniejsze wyzwania projektowe.

Patrycja Brożek
Graphic Design

Miłośniczka kultury, herbaty oraz twórczości Stephena Kinga. W nocy zgłębia tajniki rysunku i poligrafii, a za dnia opracowuje przeróżne projekty graficzne.

Tadeusz Żalik
Video Production

Człowiek orkiestra, ekscentryczny reżyser i artysta w jednym, zapalony wielbiciel jazz fusion. Uważa, że najlepsze rzeczy powstają na styku różnych światów. Z zapałem szaleńca realizuje produkcje filmowe od scenariusza aż po montaż.

nasza_wizja

GrupaTaka będzie partnerem rozwoju i przeprowadzania zmian dla firm stawiających na wysoką jakość obsługi, skuteczne działania i długoterminowe relacje.

Rzeczywiste wymagania Klientów są najważniejsze – w odróżnieniu od innych agencji marketingowych GrupaTaka oferuje wyłącznie ściśle dobrane do potrzeb i problemów wizerunkowych działania wykonywane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki profesjonalnej analizie i rzetelnej ocenie aktualnej pozycji Klienta oraz jego marketingowych celów – redukcja kosztów i efektywny marketing internetowy jest w zasięgu ręki.

dzieje_się

znajdź_nas