<< Wróc do ofert pracy

New business manager

Opis stanowiska

Marketing dźwignią handlu, a handel dźwignią agencji marketingowej. Poszukujemy dobrego przedstawiciela, który pomoże nam pozyskiwać dobrych klientów.

Czym będziesz się zajmować?

  • Kompleksową realizacją procesu sprzedażowego naszych usług: od pierwszego kontaktu, przez ofertowanie i negocjacje, aż do podpisania umowy i przekazania projektu opiekunowi.
  • Rozpoznaniem potrzeb rynku i doradztwem biznesowym dla potencjalnych klientów.
  • Współpracą z innymi specjalistami w firmie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia skutecznej sprzedaży.
  • Prowadzeniem spotkań i prezentacji na etapach poprzedzających podpisanie umowy.
  • Wspieraniem firmy w budowaniu jej dobrego wizerunku i relacji z potencjalnymi klientami.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum dwuletniego stażu na stanowisku handlowca (najlepiej w marketingu).
  • Znajomości branży w zakresie działań naszej firmy lub zbliżonym.
  • Dostępności w godzinach 8:00–16:00 od poniedziałku do piątku.
  • Samodzielności i inicjatywy w dobieraniu strategii sprzedażowej i prowadzeniu procesu handlowego.
  • Umiejętności współtworzenia skutecznych narzędzi sprzedażowych (szablonów ofert, prezentacji itp.).
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Motywacji do rozwoju, aktualizowania swojej wiedzy i chęci podejmowania nowych wyzwań.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym nawiązanie relacji z ewentualnym klientem obcojęzycznym.

Co proponujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Stawkę podstawową + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych.
  • Możliwość pracy hybrydowej, za wyjątkiem okresu onboardingu – do dogadania 🙂
  • Biuro w ścisłym centrum Gliwic.
  • Fajną, przyjacielską atmosferę.
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia, eventy branżowe itp.).

Co Ty na to? Jeśli jesteś zainteresowany/-a, czekamy z niecierpliwością na Twoje CV 🙂

5000 - 7000 zł brutto + premie
Marta Opara
Porozmawiajmy o potrzebach Twojej markiMarta Oparanew business manager

napisz_nam