<< Wróc do ofert pracy

Social media manager

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która zna social media jak własną kieszeń i dobrze odnajduje się po ich marketingowej stronie. Będziesz prowadzić profile społecznościowe firm z różnych branż, planować i tworzyć atrakcyjną treść oraz projektować kampanie reklamowe. Dodatkowo wspomożesz zespół w burzach kreatywnych i przygotowywaniu koncepcji komunikacji. Wchodzisz w to?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum roku doświadczenia w prowadzeniu firmowych profili społecznościowych.
  • Znajomości narzędzi reklamowych: Facebook Ads, LinkedIn Ads.
  • Umiejętności tworzenia kreatywnej, atrakcyjnej treści marketingowej.
  • Świetnej znajomości języka polskiego.
  • Umiejętności graficznych wystarczających do tworzenia prostych kreacji w social mediach.
  • Dobrej, skutecznej komunikacji w zespole projektowym.
  • Zaangażowania w burzach kreatywnych.
  • Mile widziana także znajomość innych portali społecznościowych: YouTube, TikTok, Pinterest itp.

Co proponujemy?

  • Umowę o pracę na pełnym etacie.
  • Przestronne biuro w ścisłym centrum Gliwic.
  • Udział w ciekawych projektach dla przeróżnych marek.
  • Możliwość rozwoju kompetencji (okresowe szkolenia, kursy itp.).
  • Fajną, luźną atmosferę w zespole.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Jeśli fascynuje Cię poruszanie się wśród zawiłych algorytmów Facebooka, jesteś na bieżąco z nowinkami na Instagramie i LinkedIn, a Twoje życie kręci się wokół postów, lajków i hasztagów, odezwij się do nas! Wyślij nam CV i wysmaruj kilka słów o sobie 🙂

Marta Opara
Porozmawiajmy o potrzebach Twojej markiMarta Oparanew business manager

napisz_nam